תמיד לומדים משהו

מסלולים ייחודיים בפיתוח מקצועי במרכז הפסג"ה

מודולות במקצועות הליבה

מרכז פסג”ה, יחד עם מפקחות ומדריכות ארבעת מקצועות הליבה, בנה מסלולי פיתוח מקצועי מגוונים העונים על עקרונות הפרסונליות והדיפרנציאליות.
להמשך קריאה

כתה הטרוגנית במרחבים מאפשרים

הוראה בכיתה הטרוגנית מתחילה מהאמונה, שכל אדם שונה מרעהו ושכל לומד הוא אישיות ייחודית, שניתן ללמוד ממנה. הלומד שניחן ביכולות, צרכים, תכונות אישיות, סגנונות למידה ונטיות.
להרשמה

חלוצי חדשנות

פסג”ה תל-אביב-יפו מזמינה אתכם, סגנים פדגוגיים ומורים בעלי אוריינטציה טכנולוגית, לקחת חלק ביצירת קהילה חוקרת ומתנסה בפדגוגיה חדשנית תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים.
להמשך קריאה

פדגוגיה מייקרית

למידה מייקרית משלבת תהליכים של חקר,חשיבה,תכנון, יצירה, עשייה, פיתוח ובניה של מוצרים להנאה או מענה לצורך, תוך אינטראקציה פרודוקטיבית של הלומד עם הסביבה וכוללת תוכן ופדגוגיה.
להרשמה

מאמני חדשנות בחינוך

תכנית מאמני החדשנות בחינוך תסייע להקמת תשתית של מאמני חדשנות, על פני כל הרצף החינוכי. תשתית זו, תסייע לקידום חינוך מתקדם ודמוקרטי בעיר חכמה צמצום פערים ושוויון הזדמנויות לכל.
להמשך קריאה

פדגוגיה משחקית

משחק הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לגייס את הלומדים למעורבות ופעילות אקטיבית. ניתן לעשות שימוש מגוון בפעילויות משחקיות בתהליכי ה.ל.ה.
להמשך קריאה

תלמידים מחוננים ומצטיינים בכיתה ההטרוגנית

תלמידים מחוננים הינם בעלי מאפיינים קוגניטיביים, רגשיים וחברתיים ייחודיים, ולכן מתבקשת עבורם התייחסות שונה של מערכת החינוך ומתן מענה הוליסטי, לימודי, רגשי וחברתי, מותאם.
להרשמה

מהוראה סטטית להוראה דינמית

קורס מקוון המשלב פדגוגיה חדשנית עם טכנולוגיות עדכניות לניהול כיתה, רתימת התלמידים והפיכת ההוראה לפעילה.
השתלמות מספר 048 בתיק תק
להרשמה